Turite klausimų?
Tel: +370 607 84 707
klausimai@pigesniskrydziai.lt

viesbuciai2

Europoje pigūs skrydžiai karaliauja

Auropa

Ieškote galimybės pasiekti kitą Europos kraštą? Pamačius reguliarių skrydžių kainas gali atšokti noras leistis atostogauti su visa šeima, tačiau yra ir išeičių – pigūs skrydžiai, kurių galbūt teks šiek tiek paieškoti ir patykoti, bet sutaupysite tiek, kad gaišti laiką bus verta.

Pigūs skrydžiai šiai dienai galimi labai įvairiomis kryptimis, gausu ir įvairių pasirinkimų, o retkarčiais pasitaiko net ir skrydžių už minimalią kainą su įskaičiuotu registruotu bagažu ir be jokių papildomų mokesčių už tai, kas turi priklausyti kiekvienam skrendančiajam. Tereikia atidžiai ieškoti ir išsirinkti.

Įprasta matyti, jog skrydžiai už keletą ar kelioliką eurų siūlomi tik keliomis populiariomis kryptimis, pavyzdžiui į Oslą, Londoną, Paryžių ar Frankfurtą, tačiau pakankamai dažnai keliautojai randa minimalios kainos skrydžių ir į daugumą Europos sostinių, kitus didesnius miestus, net ir į kurortines vietoves galima nuskristi sumokant už skrydį į abi puses mažiau nei 100 eurų.

Tūkstančiai žmonių jau įprato skraidyti minimalia kaina ir planuodami savo atostogas retai kada išleidžia skrydžiui daugiau nei kainuoja viena naktis viešbutyje, kai kiti keliaudami tuo pačiu maršrutu už lėktuvų bilietus vis dar moka dešimteriopai didesnę sumą.

Nors ir labai patraukliai skamba pigūs skrydžiai, jie įmanomi ne visiems ir tikrai ne visomis kryptimis. Jei Jums būtina kelionės tikslą pasiekti konkrečią dieną ir konkrečią dieną iš ten išvykti, paieška tikrai bus sunkesnė, atims daugiau laiko ir nebūtinai bus sėkminga, tai yra, galbūt ir rasite pigesnių bilietų, tačiau ypatingai pigių gali ir nebūti, nors kitai datai ir siūlomi skrydžiai po keletą eurų.

Visgi, ne visoms atostogoms pigūs skrydžiai tiks – dažniausiai koją pakiša bagažas. Juokaujama, kad bagažas keliauja brangiau nei žmogus, tačiau iš tiesų tai neretai yra visiška tiesa, nes registruoto bagažo kaina viršija lėktuvo bilieto kainą. Prie to dar gali prisidėti ir įvairūs mokesčiai, tad pamačius pigų skrydį iš karto džiūgauti labai nereikėtų, pirmiau vertėtų pasidomėti realia, galutine jo kaina.

Radus Jus dominantį skrydį už mažą kainą taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į sąlygas. Dažniausiai pigūs skrydžiai negali būti atšaukti, labai brangus keleivio asmens duomenų keitimas, ne visada įmanoma netgi pakeisti skrydį kitu ar iškilus kitoms problemoms bei poreikiams. Rekomenduojame pro akis nepraleisti nei vieno sutarties punkto.

Kelionių draudimas puikiai dera su pigiais skrydžiais, nes suteikia kur kas daugiau garantijų dėl neįvykusio ar vėluojančio skrydžio, tampa paprasčiau gauti kompensacijas, tereikia susisiekti su draudimo bendrove, o ne sukti galvą kaip bendrauti su skrydžiu bendrove (ypač jei perkama tiesiogiai, o ne per tarpininkus), kurių atstovai dažniausiai yra ne Lietuvoje. Draudimas kelionėje padės ir ištikus kitokioms bėdoms, tad neatmeskite šios idėjos.