Turite klausimų?
Tel: +370 607 84 707
klausimai@pigesniskrydziai.lt

viesbuciai2

skrydžiai į Paryžių

Pigūs skrydžiai į Prancūzijos sostinę Paryžių. Romantiškiausiu pasaulio miestu tituluojamas Paryžius yra viena iš populiariausių atostogų krypčių viso pasaulio Įsimylėjaliams ir ne tik. Šiuo metu pasiekti Paryžių tiesioginiais skrydžiais galima iš šių Lietuvos ir Latvijos oro uostų:

  • Iš Vilniaus;
  • Iš Kauno;
  • Iš Rygos.

Pamatyk Paryžių. Vietos, kurias būtina aplankyti

Eifelio bokštas

Jis pirmoje vietoje, kadangi atvykus į Paryžių – būtina jį pamatyti. Tai šios šalies simbolis, kuris stebina savo paprastumu, tačiau tuo pačiu ir magija, kuri tvyro aplinkui. Bokštas buvo pastatytas XIX amžiuje ir iki šiol yra vienas labiausiai pasaulyje lankomų simbolių.

Eliziejaus laukai

Tai bene labiausiai Paryžiuje lankoma gatvė, kuri pilna žinomiausių dizainerių parduotuvių, pramogų oazių bei restoranų.

Triumfo arka

Ji buvo užsakyta Napoleono Didžiojo ir skirta pergalei Austerlice paminėti. Ši arka išsiskiria savo reljefais bei įspūdingu dydžiu.

Dievo motinos katedra

Tai puikus viduramžių Paryžiaus architektūros pavyzdys, kuris kiekvienais metai sulaukia milijonų lankytojų. Šio nuostabaus architektūrinio pastato statybos prasidėjo XVII amžiuje ir truko daugiau nei 200 metų.

Luvras

Vėlgi, visame pasaulyje puikiai žinomas muziejus, kuris turistus traukia dėl eksponatų gausos. Jame galime atrasti didžiausių pasaulio menininkų darbus, kurie žavi savo išskirtinumu ir gebėjimu pralenkti to meto meno tradicijas. Jeigu norite užsukti į Luvrą – pasiruoškite laukti eilėje, tačiau tikrai verta.

Monmartro kvartalas

Tai tarsi menininkų Meka, kurioje užsukus jaučiamasi tarsi nuvykus kelis amžius atgal. Ji išsiskiria tuo, kad šioje vietoje menininkai parduoda savo darbus. Svarbiausia, kad siūlomi darbai parduodami labai pigiai net ir lietuvio kišenei, tad jeigu norite namo grįžti su nuostabiu dirbiniu – užsukite.

Liuksemburgo rūmai

Tai labai gražus ir istorinis statinys, kuris anksčiau buvo tapęs kalėjimu. Aplink rūmus yra nuostabus parkas, kuriame gali pailsėti arba iškylauti.

Pompidu centras

Tai kultūros centras, kuriame rengiamos įvairios parodos. Pastatas labiausiai išsiskiria savo eksterjeru. Iš išorės atrodo, kad pastatas yra tarsi paremtas įvairiausiais vamzdžiais. Lankytinos vietos Paryžiuje kiekvieną dieną sulaukia tūkstančių turistų, kurie nori bent kiek arčiau priartėti prie Prancūzijos gyvenimo.