Turite klausimų?
Tel: +370 607 84 707
klausimai@pigesniskrydziai.lt

viesbuciai2

skrydžiai į Romą

Pigūs skrydžiai į Romą. Kainos nuo 31.50 eurų*. Aplankykite miestą kuriame prasidėjo vakarų civilizacijos era. Dabar ne tik visi keliai, bet lėktuvai skrenda į amžinąjį miestą - Romą.

Lankytinos vietos Romoje!

Roma – ne tik madų sostinė, tačiau ir nuostabiais architektūriniais šedevrais dvelkiantis miestas, kuris žavi viso pasaulio turistus. Lankytinos vietos Romoje dažniausiai stebina savo gausa, tad atvykus paatostogauti 7 dienoms – pamatysite tik mažą dalį šios sostinės stebuklų

Pateikiame sąrašą pačių svarbiausių vietų, kurios geriausiai apibūdina Romą. Kiekvienas žmogus pagal savo poreikius, galimybes aplankys labiausiai jam tinkamas vietas. Nepamirškite susidaryti sąrašo vietų, kurias lankysite. Tokiu atveju bus paprasčiau planuotis atostogas.

ROMOS FORUMAS – tai simbolis, kuris geriausiai apibūdina šią sostinę. Antikos laikais čia susirinkdavo viso miesto gyventojai: prekiavo, diskutavo, sprendė valstybinius reikalus. Nors šiuo metu išlikę tik griuvėsiai, tačiau ir jie turi savotiškos magiškumo.

KOLIZIEJUS yra dar viena žadą atimanti vieta. Šioje vietoje tilpdavo apie 55 tūkstančius žiūrovų, kurie stebėdavo gladiatorių kovas. Kadangi liaudžiai reikėjo „duonos iš žaidimų“ – būtent čia jie pilnai patenkindavo savo poreikius.

PANTEONAS. Akivaizdu, kad atvykus į Romą labiausiai verta lankytis Antikos laikus primenančias vietas. Panteonas vadinamas visų dievų šventykla, kur anksčiau vykdavo aukojimai bei garbinimai. Tai vienas geriausiai išlikusių statinių Romoje į kurį pakliūti Jums visiškai nieko nekainuos.

VATIKANO MUZIEJUS lankomas labai gausiai. Paprasčiausiai, daugelis žmonių trokšta pamatyti valstybę, kuri yra įsikūrusi valstybėje ir kurią valdo dvasininkai. Vatikano muziejuose galima pamatyti labai platų kultūrinių eksponatų pasirinkimą.

KAPITOLIJUS. Dar vienas religinis ir kultūrinis centras, kur žmonės bendraudavo ir leisdavo savo laisvalaikį.  Šiuo metu greta Kapitolijaus galima atrasti daug muziejų, tad užsukti verta. Juose labiausiai turistus traukia Antikinės skulptūros bei paveikslai.

PALATINAS. Nuostabi kalva, kurioje matyti pastatų liekanos. Jose gyveno šalies aristokratai, tad užlipus ant kalvos atsveria plati panorama ir išskirtinio grožio gamta.

TREVI FONTANAS yra puikiai visame pasaulyje žinoma vieta. Jis išsiskiria savo detalėmis bei unikalumu.

Lankytinos vietos Romoje dažniausiai susijusios su Antikos laikais. Tai šviesos šaltinis, kuris padėjo Europai tapti kultūriškai stipresne ir pamilti Demokratijos šaknis.
Aplankyti šią nuostabią šalį ir konkrečiau sostinę – verta. Svarbiausia, kad su pigesniskrydziai.lt lėktuvų bilietus į Romą galima įsigyti itin patraukliomis kainomis.

*Kaina fiksuota 2017.02.02 Skrydžiui į Romos Čampino (CIA) oro uostą iš Varšuvos (WAW) oro uosto. Skrendant su RyanAir reisu Nr.: FR7026