Turite klausimų?
Tel: +370 607 84 707
klausimai@pigesniskrydziai.lt

viesbuciai2

skrydžiai į londoną

Pigių avialinijų skrydžiai į Didžiosios Britanijos sostinę Londoną. Pasiekti šį, antrą pagal dydį, Europos miestą dar niekada nebuvo taip lengva. Šiuo metu į Londoną galima nuskristi iš visų didžiųjų mūsų šalies oro uostų:

 • Iš Vilniaus;
 • Iš Kauno;
 • Iš Palangos.

Šiaurės Lietuvos gyventojai skrydžiui į Londoną gali rinktis kaimynininėje Latvijoje esantį Tarptautinį Rygos oro uostą. Su PigesniSkrydziai.lt galite įsigyti lėktuvo bilietus į Londoną vos nuo 19EUR*. Londone yra viena didžiausių lietuvių emigrantų komunų, todėl ši kryptis iš Lietuvos yra itin populiari. Dalis Didžiojoje Britanijoje gyvenančių lietuvių bent kartą per metus sugrįžta aplankyti šeimos bei draugų, todėl per didžiąsias šventes dažnai yra organizuojami papildomi reisai. Kainos priklausomai nuo avialinijų apkrovų taip pat yra didesnės šventiniu periodu bei šiltuoju metų laiku.

Skrydis iš Vilniaus į Londoną paprastai trunka apie dvi su puse valandos. Skrydžio trukmė gali kisti priklausomai nuo meteriologinių sąlygų, galutinio oro uosto bei kitų veiksnių. Iš Lietuvos skraidančios pigios avialinijos (RyanAir ir WizzAir) yra vienos punktualiausių iš visų Europoje veikiančių oro vežėjų, todėl paprastai didelių vėlavimų nebūna.

Londonas yra vienas didžiausių ne tik Europos, bet ir pasaulio miestų, todėl nieko keisto, kad šiame mieste yra daugiau oro uostų nei visoje Lietuvoje. Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra į Hitrou (Angl. Heathrow) bei London City oro uostus. Pigūs skrydžiai vygdomi į šiuo Londone esančius oro uostus:

 • Stanstedo oro uostas (STN);
 • Getviko oro uostas (LGW);
 • Lutono oro uostas (LTN).

Iš Lietuvos tiesioginius skrydžius vygdo WizzAir bei RyanAir kompanijos. Iš Rygos be persėdimu skraidina ir Air Baltic - nacionalinis Latvijos oro vežėjas.

Su Pigesniskrydziai.lt lengva rasti tinkamą skrydį vos keliais pelės paspaudimais. Iškilus klausimams kreipkitės telefonu arba elektroniniu paštu ir mūsų specialistai mielai padės.

Lankytinos vietos Londone

Londonas – Vilnius yra gana dažna kryptis. Tikrai ne dėl emigracijos ir lietuvių noro gyventi saloje. Todėl, kad lietuviams labai įdomu apsilankyti visiškai kitokios kultūros šalyje, kuri dažniausiai žavi savo elegancija, išskirtinumu ir kosmopolitiškumu. Lankytinos vietos Londone pritraukia vis daugiau lietuvių. Svarbiausia, kad didžioji dalis objektų ir visiškai nemokami arba kainuoja labai pigiai, taigi nepermokėsite, tačiau pavyks pajusti Londono dvasią.

 • Didysis Benas – tarsi Vilniaus Gedimino pilis, kurią aplankyti yra būtina. Taip pat ir Big Benas yra sostinės simbolis. Tiesa, gal ir paprasčiausias bokštas su laikrodžiu, tačiau turintis savyje kažką nepaprasto.
 • Tauerio tiltas – dar viena įžymybė. Jis puikiai pažįstamas ne tik europiečiams, tačiau viso pasaulio gyventojams. Nors kai kuriems atrodo, kad tai tik paprasčiausias tiltas, visgi, tai vienas labiausiai lankomų objektų visame pasaulyje.
 • Londono akis – dažnai filmuose matomas objektas. Tai didelis apžvalgos ratas pačiame Londono centre. Rekomenduojame būtent į jį patį pirmą ir užsukti, kadangi pasižvalgius iš viršaus galite nuspręsti, kurias sostinės vietas norite aplankyti.
 • Britų muziejus – vieta, kurioje yra vieni nuostabiausių ir labiausiai išsilaikiusių architektūrinių eksponatų pasaulyje. Muziejus yra įkurtas XVIII amžiuje ir sukelia nuostabą ne tik istorijos mylėtojams.
 • Bekingemo rūmai taip pat viena dažniausiai turistų aplankomų vietų. Jie pasižymi išskirtine architektūra ir žavi savo didybe.
 • Pikadilio aikštė – itin judri, o gal net ir pati judriausia vieta Londone. Tai vieta, kurioje yra įsikūrę patys garsiausi mados namai, dizainerių prekybos vietos, pramogas siūlantys verslininkai. Tai gatvių sankirta, kurioje galima pramogauti visą dieną.
 • Madam Tiuso muziejus yra dar viena pasaulyje puikiai žinoma ir labai lankoma vieta. Sakoma, kad atvykus į Londoną ten neužsukti – tikra gėda. Tai vaškinių figūrų muziejus, kuris stebina savo gyvumu bei unikalumu.
 • Trafalgaro aikštė – didžiausia aikštė Londone. Jos centre stovi kolona, kuri skirta pagerbti admirolą Nelsoną, kuris žuvo Trafalgaro mūšyje.

Londonas turi daug nuostabių vietų, kurioms aplankyti neužteks vienos dienos. Jeigu planuojate čia užsukti – susidarykite maršrutą, kuris padės produktyviau praleisti dieną.

*Kainos gali skirtis priklausomai nuo avialinijų taikomų akcijų bei maršrutų užimtumo. 19EUR yra akcijinė kaina skrendant iš Varšuvos oro uosto, galioja 2016.11.02