Turite klausimų?
Tel: +370 607 84 707
klausimai@pigesniskrydziai.lt

viesbuciai2

Aktualijos

Vilniaus oro uosto vizija po rekonstrukcijosNuolatos augantis keleivių skaičius ir modernizavimo poreikis Vilniaus oro uoste reikalauja ne tik kilimo - tūpimo tako rekonstrukcijos, bet ir viso oro uosto atnaujinimo.

2017 m. vasarą sėkmingai iš pagrindų atnaujinęs kilimo ir tūpimo taką, šiemet Vilniaus oro uostas rekonstrukcijos darbus iš lauko perkelia į vidų. Vasarį pagrindinių šalies oro vartų terminale prasidėsianti rekonstrukcija didžiausius teigiamus pokyčius atneš keleiviams. Jų lauks ne tik greitesnis ir patogesnis aptarnavimas, bet ir platesnis oro uoste siūlomų prekių bei paslaugų spektras.

OAGAward AirlineAlllogoPraėjusiais metais "AirBaltic" buvo pripinta punktualiausiomis avialinijomis pasaulyje. Latvijos nacionalinis oro vežėjas daugiau kaip devyniasdešimt procentų (90.1%) skrydžių įvykdė laiku.

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ OAG analitikų, įvertinusių daugiau nei 50 milijonų skrydžių duomenis, 2017-aisiais pripažintos punktualiausiomis avialinijomis pasaulyje. „airBaltic“ pasaulinio punktualumo reitingo viršuje yra pastaruosius keturis metus iš eilės.

"Kaip tapti lėktuvo pilotu", tokį klausimą sau užduoda tikrai ne vienas jaunuolis. Dabar tapti keleivinio orlaivio pilotais tapo realu ir lietuviams. Nuo gruodžio 8 d. Latvijos oro linijos „airBaltic“ pradėjo kandidatų į aviakompanijos naujai įsteigtą „airBalticTraining“ Pilotų akademiją paraiškų priėmimą. Atrinkti kandidatai bus priimti į pirmąją profesionalių oro linijų pilotų studentų klasę ir apytiksliai po dvejų metų, baigę mokymo programą, taps „airBaltic“ pilotais.

BT PilotuSkola PilotsAcademy logo 1150x450px 061017 RGB v09