Turite klausimų?
Tel: +370 607 84 707
klausimai@pigesniskrydziai.lt

viesbuciai2

Skrydžiai iš Vilniaus oro uosto į Londoną, Paryžių ir kitus didmiesčius

Lietuvos sostinėje įsikūręs didžiausias šalyje oro uostas, todėl nenuostabu, kad būtent skrydžiai iš Vilniaus yra populiariausi Lietuvoje. Čia nuolat daugėja skrydžių krypčių, siūlomos naujos, moderniausiuose pasaulio oro uostose veikiančios paslaugos, todėl Vilniaus oro uostas tampa vis patrauklesniu ir patrauklesniu keliaujantiems gyventojams.

Skrydžių kryptys

Krypčių, kuriomis galite skristi tiesiogiai – apstu. Skrydžiai iš Vilniaus oro uosto yra vykdomi į:

 • Barseloną – Ispanijos šiaurės rytų miestą, Katalonijos regiono sostinę, tikrai turinčią ką parodyti turistams.
 • Bergeną – Norvegijos didmiestį prie Byfjordo įlankos, svarbų tiek pramonei, tiek ir šalies kultūrai.
 • Berlyną – Vokietijos sostinę, kurią būtiną bent kartą aplankyti visiems.
 • Brėmeną – Vokietijos vakarų miestą, kuris labai išgarsėjo dėka brolių Grimų pasakos „Brėmeno muzikantai“.
 • Briuselį – svarbų Europai miestą Belgijoje.
 • Dubliną – Airijos sostinę.
 • Frankfurtą – svarbų ne tik Vokietijos ekonomikai miestą. Frankfurte labai daug persėdimų tolimiems skrydžiams.
 • Kijevą – vieną seniausių Rytų Europos miestų.
 • Kopenhagą – Danijos sostinę, kuri neretai tampa tarpine skrydžių stotele.
 • Larnaką – Kipro pietuose esantį kurortinį miestą.
 • Londoną – Anglijos sostinę, į kurią lėktuvai iš Vilniaus kyla net kelis kartus per dieną.
 • Madridą – Ispanijos sostinę įsikūrusią šalies centre.
 • Maskvą – svarbu verslo miestą, Rusijos sostinę. Lėktuvai kyla kelis kartus per dieną į du skirtingus oro uostus Maskvoje.
 • Milaną – Italijos madų sostinę.
 • Oslą – Norvegijos sostinę ir pigių skrydžių kryptį nr. 1.
 • Paryžių – romantiškąją Prancūzijos sostinę.
 • Romą – norintiems pažinti Italiją.
 • Stokholmą – Švedijos sostinę ant Baltijos jūros kranto.

Taip pat skrydžiai į Amsterdamą (Nyderlandai), Belfastą (Airija), Bilundą (Danija), Donkasterį (D. Britanija), Dortmundą (Vokietija), Eindhoveną (Nyderlandai), Glazgą (Škotija), Helsinkį (Suomija), Kutaisį (Gruzija), Liverpulį (D. Britanija), Malmę (Švedija), Memingeną (Vokietija), Minską (Baltarusija), Olesiundą (Norvegija), Rygą (Latvija), St. Peterburgą (Rusija), Stambulą (Turkija), Stavangerį (Norvegija), Taliną (Estija), Tel Avivą (Izraelis), Varšuvą (Lenkija), Vieną (Austrija).

Daugybė krypčių Jūsų atostogoms ar darbo reikalais, todėl vis mažiau persėdimų ir ilgų valandų praleistų oro uostuose. Tiesa, vieni skrydžiai dažnesni nei kartą per dieną, kiti vykdomi vos kartą savaitėje, o kai kurie – tik sezono metu.

Skrydžių bendrovės

Vilniaus oro uoste kyla ir leidžiasi įvairių šalių skrydžių bendrovės, tai: Adria, Aeroflot, AirBaltic, Austrian, Belavia, Brussels airlines, Elal, Finnair, Grand Cru Airlines, LOT, Lufthansa, Nordic aviation, Norwegian, Rusline, Ryanair, SAS, Small Planet Airlines, Turkish Airlines, UIA, Utair, Wizzair. Nepaisant gausos, kai kurios jų vykdo vos po vieną skrydį, o kitos, pavyzdžiui Ryanair ir Wizzair, užtikriną nuolatinį oro uosto darbą.

Oro uosto duomenys

Skristi iš Vilniaus patogu tuo, kad didelis oro uostas yra miesto teritorijoje, pietinėje dalyje, pakankamai netoli autobusų ir geležinkelio stočių (3-4 km), miesto centro (apie 6 km nuo senamiesčio), tad jį lengva ir nebrangu pasiekti.

Tarptautinis Vilniaus oro uostas yra didžiausias Lietuvoje. 2015 metais skrydžiais iš Vilniaus ir į jį pasinaudojo virš 3,3 mln. keleivių, įvyko beveik 40 tūkst. skrydžių reguliariais ir užsakomaisiais maršrutais.

Oro uoste

Siekiant, jog laukiami skrydžiai iš Vilniaus neprailgtų sukurta patogi oro uosto paslaugų infrastruktūra: galite įsigyti bilietų skrydžiams, gausu kavinių, prekiaujama gėrimais, suvenyrais, veikia vaistinė, turistai kviečiami apsilankyti turizmo informacijos centre, įrengta vaikų žaidimo aikštelėje išskrendantiems su vaikais, siūloma automobilių nuoma, veikia viešbutis „AirInn“.

Parkavimas

Atvykusieji automobiliu gali rinktis kelias skirtingas aikšteles tiek ilgalaikiam, tiek trumpalaikiam stovėjimui. Trumpalaikiam stovėjimui skirtoje aikštelėje prie pat oro uosto durų suteikiama galimybė 15 minučių stovėti nemokamai (kartą per parą). Ilgalaikio stovėjimo paslaugą rekomenduojama užsisakyti iš anksto internetu.

Atvykimas į tarptautinį Vilniaus oro uostą

Atvykti į Vilniaus oro uostą patogu autobusu ar mikroautobusu. Mikroautobusas važiuoja iš autobusų stoties, maršrutinis autobusas vyksta iš senamiesčio arba iš stoties. Autobusai į Vilniaus oro uostą vykstą ir iš Klaipėdos, Palangos, taip pat ir Latvijos miesto Daugpilio.

Traukiniu atvykti galima nuo Viliaus geležinkelio stoties. Žemagrindis modernus traukinys išvyksta net 16 kartų per dieną, o kelionė trunka vos 7 minutes!

Atvykit galima ir taksi ar nuosavu automobiliu. Oro uoste taip pat Jūsų laukia specialiai atrinkti taksi automobiliai, atitinkantys oro uosto reikalavimus. Vidutinės kainos nuo oro uosto iki senamiesčio – apie 10 eurų. Vykstant savo automobiliu oro uostas pasiekiamas Dariaus ir Girėno gatve. Prie pagrindinių kelių yra nukreipiantieji ženklai į oro uostą.