Turite klausimų?
Tel: +370 607 84 707
klausimai@pigesniskrydziai.lt

viesbuciai2

Straipsniai

Kijevas yra vienas iš nedaugelio iki šiol Europoje besislepiančių brangakmenių, kurio dar nepaveikė pernelyg didelis turistų antplūdis. Be to, tai neabejotinai yra vienas iš tų miestų, kurį aplankę savo kelionės metu norėsite pažinti dar geriau ir jame praleisti dar daugiau laiko.

Žinoma, šiandien Kijevas bene labiausiais garsėja tuo, jog yra netoli vietos (Černobylio), kurioje įvyko viena didžiausių pasaulyje branduolinių katastrofų, tačiau iš tikrųjų Kijevas yra labai savo istorija ir lankytinomis vietomis turtingas miestas, kuriame yra ką nuveikti. Skrendampigiau.lt ir showaround.com, paruošė lankytinų vietų sąrašą, šiame nuostabiame Ukrainos mieste.

Skrendam į Kijevą

Pagal kokius kriterijus dažniausiai renkatės naują GPS įrangą? Atsakymas paprastas – pagal technines prietaiso charakteristikas. Specifikos, atrodo, pikiai padeda pasirinkti geriausią GPS transporto stebėjimo įrangos modelį. Įprastai specifikacijų sąrašo viršuje yra net atskiras skyrius, skirtas GNSS moduliui: nurodomas prekės ženklas, palaikomos navigacijos sistemos ir jautrumas.

Vasara – kelionių sezonas, tad jau įprastas ir didėjantis sezoninių skrydžių kiekis. Šiais metais – trys nauji skrydžiai iš Vilniaus ir dar tiek pat sezoninių skrydžių iš Palangos. Abiejuose miestuose po dvi naujas aviakompanijas. Lietuvos oro uostų administracija tikisi, jog nauji skrydžiai ir kryptys suteiks keliaujantiems žmonėms daugiau pasirinkimo laisvės ir geresnių emocijų.

Birželio 2 d. iš Vilniaus į Ciurichą pakils „Germania“ skrydžių bendrovės lėktuvas, gabensiantis keleivius kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį. Skrydžių į Šveicariją iš Lietuvos pertrauka buvo net 8 metai, tad tai tikrai puiki naujiena iš šveicarų avialinijų. Vasaros sezono metu ypač aktualūs skrydžiai į pietų Europą. Nauja Lietuvoje aviakompanija „Vueling“ birželio 29 d. pradeda tiesioginius skrydžius tarp Vilniaus ir Barselonos. Tai ne tik puiki galimybė aplankyti Katalonijos regiono sostinę, bet ir didelis jungiamųjų skrydžių pasirinkimas iš Barselonos į Ispanijos kurortus ir kitas šalis.