Turite klausimų?
Tel: +370 607 84 707
klausimai@pigesniskrydziai.lt

viesbuciai2

Straipsniai

Pagal kokius kriterijus dažniausiai renkatės naują GPS įrangą? Atsakymas paprastas – pagal technines prietaiso charakteristikas. Specifikos, atrodo, pikiai padeda pasirinkti geriausią GPS transporto stebėjimo įrangos modelį. Įprastai specifikacijų sąrašo viršuje yra net atskiras skyrius, skirtas GNSS moduliui: nurodomas prekės ženklas, palaikomos navigacijos sistemos ir jautrumas.

Vasara – kelionių sezonas, tad jau įprastas ir didėjantis sezoninių skrydžių kiekis. Šiais metais – trys nauji skrydžiai iš Vilniaus ir dar tiek pat sezoninių skrydžių iš Palangos. Abiejuose miestuose po dvi naujas aviakompanijas. Lietuvos oro uostų administracija tikisi, jog nauji skrydžiai ir kryptys suteiks keliaujantiems žmonėms daugiau pasirinkimo laisvės ir geresnių emocijų.

Birželio 2 d. iš Vilniaus į Ciurichą pakils „Germania“ skrydžių bendrovės lėktuvas, gabensiantis keleivius kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį. Skrydžių į Šveicariją iš Lietuvos pertrauka buvo net 8 metai, tad tai tikrai puiki naujiena iš šveicarų avialinijų. Vasaros sezono metu ypač aktualūs skrydžiai į pietų Europą. Nauja Lietuvoje aviakompanija „Vueling“ birželio 29 d. pradeda tiesioginius skrydžius tarp Vilniaus ir Barselonos. Tai ne tik puiki galimybė aplankyti Katalonijos regiono sostinę, bet ir didelis jungiamųjų skrydžių pasirinkimas iš Barselonos į Ispanijos kurortus ir kitas šalis.

Uždaromas Vilniaus oro uostas

Jau 2017 metais planuojame pradėti tarptautinio Vilniaus oro uosto remonto darbus. Bus atnaujimamas pakilimo/nusileidimo takas. Ateinantys metai - svarbūs ne tik asmenims, reguliariai skraidantiems lėktuvais arba turintiems kelionės planų ateityje. Tai labai svarbūs metai visam aviacijos sektoriui (skrydžių, turizmo, transporto, prekybos ir kitoms bendrovėms). 2017 m. Vilniaus oro uosto remontas - kapitalinė kilimo ir nusileidimo tako, įrengto 1958 metais, rekonstrukcija. Šis projektas dėl netenkinančios tako būklės yra būtinas, tačiau visuomenėje keliantis nemažai diskusijų.