Turite klausimų?
Tel: +370 607 84 707
klausimai@pigesniskrydziai.lt

viesbuciai2

Vasarą naujos skrydžių kryptys iš Lietuvos

Vasara – kelionių sezonas, tad jau įprastas ir didėjantis sezoninių skrydžių kiekis. Šiais metais – trys nauji skrydžiai iš Vilniaus ir dar tiek pat sezoninių skrydžių iš Palangos. Abiejuose miestuose po dvi naujas aviakompanijas. Lietuvos oro uostų administracija tikisi, jog nauji skrydžiai ir kryptys suteiks keliaujantiems žmonėms daugiau pasirinkimo laisvės ir geresnių emocijų.

Birželio 2 d. iš Vilniaus į Ciurichą pakils „Germania“ skrydžių bendrovės lėktuvas, gabensiantis keleivius kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį. Skrydžių į Šveicariją iš Lietuvos pertrauka buvo net 8 metai, tad tai tikrai puiki naujiena iš šveicarų avialinijų. Vasaros sezono metu ypač aktualūs skrydžiai į pietų Europą. Nauja Lietuvoje aviakompanija „Vueling“ birželio 29 d. pradeda tiesioginius skrydžius tarp Vilniaus ir Barselonos. Tai ne tik puiki galimybė aplankyti Katalonijos regiono sostinę, bet ir didelis jungiamųjų skrydžių pasirinkimas iš Barselonos į Ispanijos kurortus ir kitas šalis.

Lietuvos poilsiautojams jau pažįstamas sezoninis skrydis Vilnius – Odesa ir šiais metais bus vykdomas bendrovės „Ukraine International Airlines“ (UIA). Kiekvieną penktadienį ir sekmadienį nuo birželio antros pusės iki rugsėjo 11 d. galėsite pasiekti Juodosios jūros miestą Ukrainoje. Ne prastesnė situacija ir Palangos oro uoste. Birželio 19 d. čia startuoja sezoninių skrydžių sezonas. „Belavia“ bendrovė palengvins susisiekimą Baltarusijos turistams su jų pamėgta Palanga ir kartą per savaitę, sekmadieniais, iki pat rugsėjo 4 d. skraidins maršrutu Palanga – Minskas. Lyginant su ankstesniais metais, keleivius skraidins talpesnis lėktuvas.

„Ukraine International Airlines“ (UIA) skraidins keleivius dažniau ir ilgiau. Skrydžiai Palanga – Kijevas maršrutu vyks du kartus per savaitę – trečiadieniais ir sekmadieniais, o sezonas tęsis iki rugsėjo 21 d.

Rusijos aviakompanija „Rusline“ jau penkerius metus vykdo sezoninius skrydžius maršrutu Palanga – Maskva. Šiais metais skrydžiai taip pat bus vykdomi kartą per savaitę – kiekvieną sekmadienį iki rugpjūčio 28 d.

birzelio 72