Turite klausimų?
Tel: +370 607 84 707
klausimai@pigesniskrydziai.lt

viesbuciai2

Skrydžiai per laiką atpigo akivaizdžiai

Lėktuvas mėlyname fone

Kelionės lėktuvu anksčiau būdavo laikomos didele prabanga. Šiai dienai tai gana įprastas, patogus ir kai kuriais atvejais netgi labai pigus keliavimo būdas, leidžiantis pasiekti net labai nutolusias pasaulio šalis.

Šiais laikais skraidyti lėktuvu ne tik patogu ir pigu, bet ir kur kas saugiau nei anksčiau. Orlaiviams keliami labai aukšti saugumo reikalavimai, tam tikrus kriterijus turi atitikti ne tik naudojama technika, bet ir personalas: pilotai, techniniai darbuotojai ar net stiuardesės. Nepaisant didelių investicijų, brangios technikos ir tikrai solidžių atlyginimų pigūs lėktuvų bilietai siūlomi pakankamai dažnai. Kai kurios kompanijos yra vadinamos pigių skrydžių bendrovėmis, mat jų pasiūloje vyrauja gerokai žemesnė kaina nei siūlo kitos skrydžių bendrovės, skraidinančios tuo pačiu maršrutu. Keleiviai dėl to didesnių nepatogumų patirti neturėtų, tesiskiria papildomos paslaugos, lėktuvų salonų išdėstymas ir panašūs skirtumai, kurie didelės įtakos kelionei nedaro.

Visgi, norintys skraidyti prabangiai gali rinktis verslo klasės bilietus. Tai kur kas daugiau papildomų paslaugų, didesnė erdvė, prabangesnis jos įrengimas ar sotesni ir įvairesni užkandžiai, pietūs. Kai kurios skrydžių bendrovės turi išskirtinai prabangius lėktuvus, dažniausiai skraidančius tarp turtingų verslo šalių, iš kurių turtingi keleiviai gali sau leisti prabangius skrydžius. Po tokio skrydžio tikrai nesinori rinktis pigių avialinijų, tačiau tai jau visai skirtingos sritys. Taip pat būtų ir iš naujo limuzino persėsti į ne pirmą dešimtmetį keliu riedantį miesto automobiliuką.

Pigūs skrydžiai kur kas dažnesni ir populiaresni, tai nieko nestebina, tačiau pasitaiko, jog pigūs skrydžiai būna dar pigesni, kitaip tariant, kelionių kainos prasideda vos nuo kelių simbolinių eurų. Pigiau nei su taksi grįžti namo po vakarėlio klube, tad kodėl gi bent kartą metuose nesileisti į kurį nors Europos miestą lėktuvu ir nepapramogauti jame?

Žvelgiant į ateities perspektyvas galima spėti, kad skrydžiai ir toliau pigs, nes pinga modernios lėktuvų technologijos, didėja konkurencija ir atsiranda vis daugiau klientų, kurie lėktuvu keliauja įvairiais reikalais: laisvalaikio, darbo, norėdami aplankyti draugus ar pan.

Nors nemažai žmonių vis dar turi skrydžio baimę, ją nesunkiai įveikė didelė dalis tų, kuriems yra tekę skristi. Visgi, skrydžio baimę nugalėti gali ne kiekvienas, ypač jei tai gana stipri, įsisenėjusi problema. Jei turite rimtą baimę, prieš skrisdami pasikonsultuokite su specialistu, kad skrydžio metu netektų susidurti su problemomis, atšaukti atostogų ar patirti pernelyg didelio streso. Tuo tarpu jei skristi nebijote, tačiau dar nė karto nesate keliavę lėktuvu, dabar ganėtinai geras laikas išmėginti šią transporto priemonę - užsisakykite lėktuvo bilietus internetu jau dabar, o keliaukite tada kai Jums patogu, arba tada, kai skrydžių kainos Jums labiausiai tinka.

Įkalbėkite kartu skristi ir savo draugus, išmėginkite kartu pramogas kitame Europos mieste, apsipirkite garsiausiose parduotuvėse ar kaip kitaip praleiskite laiką keliaudami, susipažindami su kitų šalių kultūra ir gyventojais.