Turite klausimų?
Tel: +370 607 84 707
klausimai@pigesniskrydziai.lt

viesbuciai2

Kai verslo klasės nereikia...

Asmeniniai lėktuvai ir nedidelė kaina sunkiai siejasi. Iš tiesų, įsigyti asmeninį lėktuvą ir jį išlaikyti gali tik ypatingai turtingi asmenys, tačiau skristi lėktuvu gali būti ir labai pigu. Netikite? Reiškia, pernelyg mažai girdėjote apie pigius skrydžius.

Pigūs skrydžiai yra puiki galimybė kelionėms, dažnesnėms atostogoms, o kai kuriems tai išsigelbėjimas, leidžiantis susitikti su savo artimaisiais ar bičiuliais, kurie išvyko laimės ieškoti į kitas šalis. Kiekvienas turi savo priežasčių džiaugtis pigiais skrydžiais ar tiesiog galimybe skristi, nes tai leidžia per sąlyginai trumpą laiką pasiekti net labai tolimą pasaulio kraštą.

Nedidelę lėktuvų bilietų kainą gali lemti labai daug dalykų, tačiau dažniausiai pigiai skristi pavyksta su tomis aviakompanijomis, kurių specializacija ir yra pigūs skrydžiai. Lietuvoje puikiai žinomos dvi pigių skrydžių bendrovės, siūlančios nemažai reisų į įvairius Europos miestus: Wizz Air ir Ryanair.

Tiek šios dvi, tiek kitos toje pačioje srityje besispecializuojančios bendrovės stengiasi maksimaliai mažinti savo sąnaudos, maksimalizuoja keleivių skaičių, todėl skrydžių kainos gali būti labai nedidelės. Visgi reikia atminti, kad sąnaudos mažinamos komforto kaina, ne saugumo, todėl skristi pigių skrydžių bendrovių reisais nėra pavojinga, tiesiog gali būti ne taip patogu, daugiau vargų gali kilti dėl papildomų paslaugų ar iškilus kokiems nors klausimams. Dažnai pastebimos išpūstos gėrimų, maisto produktų kainos skrydžiu metu, ilgiau tenka bendrauti su pagalbos tarnyba jei norima pakeisti skrydį ar gauti kompensaciją dėl kompanijos problemų (dingusio bagažo, vėlavusio ar neįvykusio skrydžio).

Jei ypatingų poreikių skrisdami neturite, verslo klasės rinktis, ko gero, ir neverta. Ypač skrydžiams Europos ribose, kur pats skrydis trunka vos 2 ar 3 valandas. Ilgesnių skrydžių metu ar norint turėti daugiau erdvės iš tiesų paranku pasirinkti verslo klasę, bet reikia atminti, kad kainos tuomet būna kur kas didesnės ir kelionės kaštai gali išaugti net keletą kartų. Įvairių nuolaidų pasitaiko ir verslo klasės bilietams, tačiau įsigyti lėktuvų bilietus už kelis ar kelioliką eurų ko gero pavyks tik pigiems skrydžiams ekonomine klase ir be registruoto bagažo.

Nepaisant to, kokia klase skrisite, skrydis turėtų būti sklandus ir be jokių netikėtumų, nes Europoje skraidančios oro linijos naudoja tik kokybiškus, modernius ir aukštus saugumo reikalavimus atitinkančius lėktuvus, čia dirba apmokytas, patirties turintis kolektyvas, o keleiviai turi labai daug garantijų, tad jei kažkas yra negerai, visuomet galima tikėtis patirtų nuostolių kompensavimo. Svarbiausia, išmokti netylėti ir skelbti tai, kas yra blogai, ieškoti teisybės (neperlenkiant lazdos) ir išnaudoti savo teises, prisimenant ir pareigas, kurių lėktuvų keleiviai taip pat turi nemažai, nes tai transporto priemonė, kurioje turi būti užtikrinamas saugumas, tvarka ir ramybė. Tik taip galima ir toliau gerinti skrydžių kokybę ir saugumą!