Turite klausimų?
Tel: +370 607 84 707
klausimai@pigesniskrydziai.lt

viesbuciai2

Skrydžių kainą mažina ir nelaimės

Kiekviena lėktuvo nelaimė iššaukia diskusijas, kurių pagrindinė tema: ar skristi saugu? Visgi, statistiškai kelionės oru yra vienos saugiausių ir rizika tapti auka yra labai nedidelė. Žinoma, kaip ir bet kur, šiokia tokia ji yra. Tuo tarpu po kiekvienos nelaimės ore atsiranda naudos skraidantiems – pinga lėktuvų bilietai.

 

Pigūs skrydžiai vilioja ir pritraukia skraidyti, tad išlošia ir kompanijos, kurioms po nelaimių tenka įdėti daugiau pastangų pritraukiant keleivius, ir keleiviams, kurie mėgaujasi didesne pigesnių skrydžių pasiūla net ir ne ekonominėje klasėje. Kai kurios bendrovės taiko labai didelis nuolaidas, kai kurios mažesnes, o didžiausias kainų kritimas pastebimas tuose skrydžiuose, kurie kuo nors susiję su įvykusiomis nelaimėmis (pavyzdžiui, skrendama per tą patį regioną ar pan.)

Pigesniais skrydžiais galima pasinaudoti norint suplanuoti netikėtas atostogas paskutinę minutę ar nusprendus ištrūkti iš namų ilgam savaitgaliui, turint keletą laisvų dienų ir panašiose situacijose. Tereikia rasti nebrangų viešbutį, susiplanuoti veiklą ir leistis į nuotykių paieškas. Be abejonės, tam visai nėra būtinos ir aviakatastrofos, galima paieškoti nebrangių skrydžių nors ir dabar – tikrai turėtumėte ką nors sau tinkamo rasti.

Grįžtant prie saugumo klausimo, verta atkreipti dėmesį ir į konkrečią skrydžių bendrovę. Jos yra reitinguojamos, vertinamas jų saugumas, patikimumas, o visa tai daroma specialistų, todėl atkreipti dėmesį į tokius vertinimus vertėtų. Dažniausiai nelaimes patiria trečiųjų šalių ar neramumų alinamų regionų bendrovės, tik retais atvejais krenta gerai pasaulyje žinomų kompanijų lėktuvai. Tam, dažniausiai, būtinos kokios nors labai svarbios priežastys.

Tarp saugiausių avialinijų įvardijamos „Emirates“, „KLM“, „Lufthansa“, pigių skrydžių bendrovė JAV „JetBlue“. Lietuvių pamėgta „Ryanair“ taip pat yra pakankamai saugi, nors ir ne pačiose aukščiausiose pozicijose, tačiau kaip pigių skrydžių bendrovei vertinimas labai geras ir ši patenka į saugiausiųjų 50-uką. Be viso to, į Europos erdves retai kada įleidžiami tų aviakompanijų lėktuvai, kurios neatitinka ganėtinai griežtų saugumo reikalavimų, tad galite būti ramūs – skrendant Europoje tikimybė, jog Jūsų skrydis bus nesaugus ar baigsis ne taip, kaip turėtų, labai maža. Tuo tarpu jei renkatės atostogas egzotiniuose kraštuose, reikėtų labai gerai įvertinti, kokia bendrovė Jus skraidins iš didesnio miesto į Jūsų pasirinktą kurortą.

 

Skraidyti yra ir saugu, ir labai patogu, nes bet kuris didesnis Europos miestas gali būti pasiektas vos per keletą valandų, nereikia vargti vairuojant ar kentėti ilgo ir nepatogaus sėdėjimo ankštame autobuse. Be viso to, jokia kliūtimi nėra vandens telkiniai, kalnai ir kiti gamtos dariniai, kuriuos žemės transportas turi apvažiuoti, taip susidarant dar ilgesniam maršrutui ir labiau varginančiai kelionei. Šiuo metu esanti didelė konkurencija, įvairūs kelionių ribojimai kai kurių šalių piliečiams ir daugybė kitų faktorių lemia, kad pigūs skrydžiai yra populiaru ir puikiai tinka Jūsų atostogoms.