Turite klausimų?
Tel: +370 607 84 707
klausimai@pigesniskrydziai.lt

viesbuciai2

Pigūs skrydžiai skatina keisti kelionės kryptį

Vaizdas pro lėktuvo langą

Pasirinkti skrydžio kryptį ne visuomet labai lengva. Puiku, jei žinote, kur norite atostogauti, tačiau kartais apsisprendimas atima labai daug laiko, tenka domėtis skirtingomis šalimis, miestais, o planus ima ir sujaukia koks nors išorinis trukdis, pavyzdžiui, didelės lėktuvų bilietų kainos į tą miestą. Išeitis – rinktis kelionę pagal pigių skrydžių pasiūlą. Tai ne tik puikus būdas sutaupyti, bet ir įdomus nuotykis, atsitiktinumas.

Net jei planuojate atostogas kur nors Pietų Europoje ar Viduržemio jūros saloje, nenustebkite, kad pamatę skrydžių kainas persigalvosite ir pasirinksite daugiau pažintinę kelionę po Skandinaviją ar Vakarų Europos didmiesčius. Nors kai kurie mano, kad pažintinė kelionė visai netinka atostogoms, iš tiesų tai tikrai puiki poilsio galimybė, nors ir aktyvesnė nei pasirinkus poilsinę kelionę prie jūros.

Žinoma, tokie kardinalūs planų pakitimai priimtini ne visiems, tačiau bent jau šalis ar miestas tikrai gali pakisti. Pavyzdžiui, planuojate skrydį į kurį nors Viduržemio jūros kurortą. Skrydis į vieną pusę gali kainuoti net kelis šimtus eurų, tuo tarpu į gretimą kurortą skrydžio kaina gali būti kelis kartus mažesnė ir nesiekti net šimto. Tai tikrai verčia mažų mažiausiai permąstyti kelionės kryptį, pagalvoti apie šiek tiek kitokią kelionę. Savaime suprantama, gali būti, jog viešbučiai ar pramogos tame mieste atsieis brangiau, tačiau pigūs skrydžiai siūlomi tikrai ne dėl didesnių kitų turistinių infrastruktūrų kainų, o dėl įvairių oro linijų priežasčių: mažesni oro uostų mokesčiai, dažniau neužpildomi reisai, subsidijos ar kitos priežastys, kurios ne visuomet įvardijamos.

Jei planuojate panašiu būdu pasirinkti kelionės kryptį, neskubėkite rinktis ir rezervuoti viešbučių, pirmiau išsiaiškinkite, ar pigūs skrydžiai siūlomi Jus bent kiek dominančiomis kryptimis. Verta iš karto nusiteikti, kad į populiarius kurortus sezono metu nuskristi už juokingai mažą kainą bus mažai tikėtina, tačiau pasiekti mažiau žinomus, ne taip turistų pamėgtus kurortinius miestus ar miestelius galima ištisus metus, tiek piko metu, tiek ir sezonui jau pasibaigus ar dar neprasidėjus.

Spontaniškesnė kelionė dažnai atneša daugiau nuotykių, ypač jei tai paskutinės minutės sprendimas. Žinoma, dėl to kartais gali tekti susidurti su papildomomis išlaidomis, bet kartu ir sutaupyti. Pavyzdžiui, likus kelioms dienoms iki atostogų gali būti sunkiau rasti pigų viešbutį, tačiau tuo pat metu galima susidurti ir su išpardavimais, kuomet viešbučiai ar nakvynės namai nuleidžia kainą iki minimalios, kad tik būtų užimtas kambarys. Tai ypatingai dažnai pasitaiko ne sezono metu ir mažiau populiariuose kurortuose. Visgi, tokias akcijas rasti nėra ypatingai lengva.

Nepaisant atostogų kainos, kuri gali būti gerokai mažesnė nei planuojant jas keletą savaičių, pigūs skrydžiai, spontaniški pasirinkimai ir paskubomis rasta nakvynės vieta lemia labai įdomią patirtį, kuri įsimena ilgam – išmėginkite, galbūt ir Jums tai patiks.