Turite klausimų?
Tel: +370 607 84 707
klausimai@pigesniskrydziai.lt

viesbuciai2

Atostogos šiltuose kraštuose? Tai prieinama daugumai!

Paplūdimys

Nusprendus su šeima pailsėti prie jūros norisi, kad lepintų saulutė, nereikėtų slėptis nuo lietaus ar netektų visą atostogų savaitę praleisti kur nors viešbučio kambaryje ar kitose patalpose. Dėl to vis dažniau kelionių biudžete atsiranda ne tik viešbutis, suvenyrai ir kitos panašios išlaidos, bet ir grafa lėktuvų bilietai.

Lėktuvų bilietai atrodo brangus pirkinys, tačiau vis daugiau lietuvių pastebi, kad tai sudaro visai nedidelę atostogų biudžeto dalį. Tą lemia pigesni skrydžiai, gausėjantis skrydžių krypčių pasirinkimas, nesudėtinga galimybė pasiekti daugiau skirtingų oro uostų – Vilniaus, Kauno, Rygos ar Varšuvos oro uostus pasiekti nesudėtinga iš daugybės Lietuvos miestų. Tad net jei rasite skrydį iš Rygos, greitai ją pasiekę iš didesniųjų Lietuvos miestų galėsite mėgautis šilta vasara ant Viduržemio jūros kranto.

Reguliari skrydžio kaina vienam asmeniui neretai būna didesnė nei pigūs skrydžiai visai šeimai, todėl kai kurios šeimos nusprendžia verčiau atostogauti du kartus po savaitę nei vieną kartą ilgiau. Tokiu būdu galima pamatyti skirtingas šalis, geriau paskirstyti savo atostogų laiką ir taip kur kas geriau pailsėti, ne taip išsiilgti atostogų. Be viso to, vieną kartą siūloma skirsti būtent žiemos metu, kuomet Lietuvoje tamsu, vėsu ir daugumą slegia ganėtinai slogi nuotaika. Praleisti savaitę tokiu metu šiltai – tiesiog puikus pasirinkimas, o pigūs lėktuvų bilietai tokią galimybę tikrai suteikia.

Atostogauti į Lietuvą dėka pigesnių skrydžių dažniau sugrįžta ir emigrantai, juos aplankyti gali jų šeimos nariai ar bičiuliai. Nuvykti į Londoną, Oslą ar daugumą kitų populiarių miestų dabar tikrai nebrangiau nei iš Klaipėdos pasiekti sostinę, tad turint keletą laisvų dienų, trumpų atostogų metu ar panašioje situacijoje tikrai galima sau leisti sugrįžti į Lietuvą ar priešingai, iš Lietuvos nuvykti pas emigravusį draugą ar giminaitį. Puikus laisvalaikio praleidimo būdas, tinkamas ir „įkandamas“ daugumai.

Tiek atostogos su šeima šiltesniuose kraštuose, tiek nuvykimas aplankyti Jums brangių žmonių yra atostogos, apie kurias dažnai pasvajoja didelė dalis žmonių. Kad tai taptų realybe reikia visai nedaug, o jei prisiminti, kaip buvo anksčiau, tai tiesiog gėda nepasinaudoti tokiomis progomis, kurias suteikia pigių skrydžių bendrovės. Verta žinoti ir tai, kad pigūs skrydžiai nereiškia prastos kokybės lėktuvų ar sumenkusio Jūsų saugumo. Tai tiesiog kur kas ekonomiškesnis kelionės būdas be prabangių pietų lėktuve, nemokamų gėrimų ar kitų kelionę praskaidrinančių priemonių. Be viso to tikrai galima apsieiti, ypač kai kelionė Europoje retai kada trunka ilgiau nei keletą valandų.

Susižavėjote galimybe jau artimiausiu metu ieškoti atostogų krypties? Nedelskite, pagalvokite, paieškokite ir rezervuokite tiek skrydį, tiek nakvynę, jei to reikia. Tik kelios minutės Jūsų laiko ir visai netrukus galėsite mėgautis šauniomis atostogomis už prieinamą kainą.