Turite klausimų?
Tel: +370 607 84 707
klausimai@pigesniskrydziai.lt

viesbuciai2

Naktinių pasilinksminimų - į užsienio didmiesčius

Amsterdamas naktį

Pastaruoju metu labai populiaru įvairias šventes su draugų kompanija švęsti ne savo miesto kavinėse, o kur nors užsienyje. Jei anksčiau tai buvo labai brangus malonumas, tai šių dienų galimybės visai kitokios, nes pigesni skrydžiai nei kada nors anksčiau galimi labai įvairiomis kryptimis.

Pramogavimui galima rinktis labai įvairius miestus, net jei lėktuvų bilietams norite išleisti mažiau nei 100 eurų į abi puses. Tai gali būti pramogomis garsus Londonas, niekuo jam nenusileidžiantis, nors ir brangesnis, Oslas, vokiečių kalbą bent kiek mokančiųjų pamėgtas Frankfurtas, meilės miestas Paryžius ar daugybė kitų Europos didmiesčių, kuriuose naktinis gyvenimas ir įvairiausios pramogos tiesiog traukte traukia.

Naktinių pramogų, koncertų ar kitų laisvalaikio praleidimo formų išsiilgusios draugų kompanijos nors ir gali rinktis, dažniausiai vyksta į laiko patikrintas pramogų vietas. Tik viena kita kompanija ieško naujų patyrimų, investuoja daugiau ir skrenda toliau. Nepaisant visko, tokios trumpos pramogos užsienyje tikrai padeda atsipalaiduoti, pasimiršti ir mėgautis laisvalaikiu taip, kaip pridera.

Pramogautojams dažnai reikalingi ne vienas ar du lėktuvų bilietai, todėl paieškos būna kiek sudėtingesnės nei tiems, kurie skrenda po vieną ar šeimoje. Visgi, rasti galima ir ganėtinai didelį kiekį lėktuvo bilietų skrydžiams populiariomis kryptimis. Gudresni ir labiau patyrę pigių skrydžių mėgėjai didesnėms kompanijoms bilietus perka per kelis kartus, būna į savo tikslą skrenda net ne vienu lėktuvu. Didelių patogumų tai nesukelia, ypač jei pasirinkti skrydžiai į ten, kur jie vykdomi kelis kartus per dieną.

Sunkiau gali būti rasti pigius lėktuvų bilietus į tuos miestus, į kuriuos nėra vykdomi tiesioginiai skrydžiai. Kiekvienas persėdimas sumažina tikimybę rasti pigią kelionę, tačiau iš kitos pusės ir padidina šansą sutaupyti, jei pasirenkama tolimesnė kelionė. Su daugybe persėdimu, keliomis naktimis persėdimo metu praleistomis tarpiniame mieste keliautojai pigiai gali pasiekti net Azijos kurortus ar didesnius Rytų miestus, nors įprasti skrydžiai šiomis kryptimis kainuoja nuo kelių šimtų eurų ir netgi siekia keturženklę sumą.

Jei kelionė kiek ilgesnė, norisi išmėginti daugiau pramogų ar ne tik pasimėgauti naktiniu gyvenimu, bet ir pažinti miestą ar padrybsoti jo paplūdimyje – iš anksto pasidomėkite viešbučių ir kitų nakvynės įstaigų užimtumu. Kuo jie labiau užimti, tuo brangiau atsieis nakvynė. Be viso to, esant kokiems nors garsesniems renginiams kai kurie miestai visai negali pasiūlyti jokio apgyvendinimo, net ir labai aukštomis kainomis. Visgi, dideliuose miestuose tokia problema labai reta, dažniausiai pasitaiko tik kas keletą metų ar dar rečiau, pavyzdžiui, vykstant olimpinėms žaidynėms, Europos ar Pasaulio čempionatams. Prieš ir per šventes kainos taip pat neretai pakyla, todėl palyginkite keletą skirtingų datų, raskite pigiausią ir geriausią pasirinkimą Jums – tai tikrai įmanoma.