Turite klausimų?
Tel: +370 607 84 707
klausimai@pigesniskrydziai.lt

viesbuciai2

Savaitgalio kelionė lėktuvu? Kodėl ne?

Lėktuvo sparnas

Artėja ilgasis savaitgalis, tačiau niekaip nesugalvojate, ką jo metu nuveikti? Bijote, kad lietuviškas klimatas sugadins atostogas? Pagalvokite apie pigių skrydžių suteikiamą galimybę nuvykti į kurį nors Europos miestą už juokingai mažą kainą ir tiesiog vienam savaitgaliui. Primename, kad norint keliauti galima ir savarankiškai. Visai nebūtina vykti į kelionių agentūrą ir užsakinėti kelionę.

Manote, kad nerealu ištrūkti savaitgaliui į kitą šalį lėktuvu už mažą kainą? Labai klystate. Tokia galimybė tikrai yra, o kuo toliau, tuo daugiau skirtingų skrydžių krypčių siūlo aviakompanijos. Nuo labai populiarių oro uostų iki kiek rečiau pasirenkamų, tačiau idealiai tinkančių trumpoms atostogoms su šeima ar draugų kompanija.

Savaitgalio kelionėms ne visuomet reikalingas ir viešbutis. Jei renkatės nemiegančius miestus, kur naktinis gyvenimas aktyvesnis nei dieną – viešbučio ko gero ir neprireiks. Žinoma, jei turėsite pakankamai energijos. Kelionėms su draugais neretai pakanka ir nakvynės namų, vadinamo hostelio, į kurį užeisite tik pernakvoti. Juk vykstama pramogauti. Toks nakvynės būdas net ir ganėtinai brangiuose miestuose, tokiuose kaip Londonas ar Oslas, pakankamai nebrangus.

Ištrūkti savaitgaliui į svečią šalį kartais netgi pigiau nei atostogauti savo gimtinėje, tad ne tik geresnio oro tikėjimasis ar gausesnis pramogų pasirinkimas gali suvilioti rinktis ilgąjį savaitgalį praleisti kur nors toliau nuo namų. Priežasčių tokiai trumpai kelionei gali būti daug – pagalvokite ir Jūs.

Ieškote tinkamos krypties kelionei? Pagalvokite, kur šiuo metu Jums būtų įdomiausia pabūti, pasidomėkite, kokie renginiai kur vyksta, atkreipkite dėmesį ir į orų prognozes pasirinktose šalyse bei miestuose. Pasitaiko tokių atvejų, kuomet žmonės nepasidomėję esama oro situacija išvyksta į audrų siaubiamus kraštus, dėl to praranda atostogų džiaugsmą ar netgi keletą dienų yra priversti laukti oro uoste, nes nekyla lėktuvai. Verta paminėti, kad savaitgalinėms kelionėms labiausiai tinka Europos didmiesčiai, o ne egzotinės šalys. Antraip gali nutikti taip, kad daugiau laiko praleisite kelionėje nei jūsų pasirinktame tiksle.

Ieškodami užmeskite akį ir į skrydžių paieškos siūlymus, populiariausias paieškas – dažnai būtent ten slypi ypatingai pigūs skrydžiai. Tokie skrydžiai išskiriami, reklamuojami, tad nereikia galvoti, kad jie paslėpti kur nors labai giliai ir randami tik išrinktiesiems. Ilgiau ieškoti pigių skrydžių tenka nebent jei ruošiatės aplankyti egzotinius kraštus, ypatingai tolimas šalis bei miestus.

Nepaisant galimų iššūkių, su kuriais kartais tenka susidurti kelionės metu – tai nuostabi galimybė atsipūsti, pamiršti darbus ir kuriam laikui pasikrauti energijos. Tiek poilsis su šeima, pažintinė kelionė po kurios nors Europos sostinės Senamiestį ir centrą, tiek pašėlęs savaitgalis su draugų kompanija geriausiuose klubuose ir baruose – tai suteikia energijos, patenkina kelionių ir pramogų poreikį, priverčia pajudėti net tinginiauti linkusius.

Gera kelionė, nors ir trumpa, įsimins ilgam, motyvuos Jus dirbti kokybiškiau, paskatins planuoti, ieškoti galimybių keliauti vėl ir vėl, tad jei turite bent keletą laisvų dienų, pradėkite ieškoti kelionės nors ir į visai netolimą miestą, regioną ar šalį – pasikraukite nuotykių keliems mėnesiams į priekį vos per vieną savaitgalį!