Turite klausimų?
Tel: +370 607 84 707
klausimai@pigesniskrydziai.lt

viesbuciai2

Pigiai galima pasiekti net egzotinius kraštus

Sala

Egzotinės šalys labai vilioja, tačiau pažvelgus kelionių kainas dažnam "atšoka" fantazija ir atostogų kryptis tampa kur kas paprastesnė ir gerai žinoma: Turkija, Graikija, Ispanijos salos ar panašiai. Neskubėkite, gerai paieškojus atostogauti egzotinėse valstybėse galima ne ką brangiau (o kartais net ir pigiau) nei minėtose šalyse.

Norint rasti pigių lėktuvo bilietų į egzotines šalis teks pasistengti kur kas labiau nei ieškant populiaresnių skrydžių krypčių. Visų pirma, reikės laiko. Tokie skrydžiai nėra pigūs nuolat, būna įvairios akcijos ar tam tikros dienos, kuriomis taikomos ypatingos kainos (pavyzdžiui, kuomet lėktuvą būtina perskraidinti iš vieno oro uosto į kitą, o siekiant, kad orlaivis nekiltų tuščias pigiai parduodami bilietai). Taigi, šiek tiek paieškoję, galite rasti pigių skrydžių net labai egzotiškomis kryptimis, neaplenkiant ir Azijos miestų.

Visgi, neretai tokia galimybe pasinaudoja ne tie, kurie susiplanuoti atostogas gali tik tam tikromis datomis, bet tie, kuriems atostogų grafikas yra ganėtinai laisvas, tai yra, gali laisvai rinktis, kada išvykti atostogauti, nes rasti egzotinę kelionę konkrečiai datai labai retai pasiseka. Tačiau pabandyti paieškoti verta, jei ne ypatingai pigūs skrydžiai, tai gal bent kokia žymesnė nuolaida nakvynei ar dar koks nors naudingas pasiūlymas pasirodys Jūsų akyse.

Ieškodami pigių skrydžių atkreipkite dėmesį į tai, kad vargu ar pavyks rasti kelionę iš Lietuvos oro uostų. Vertėtų iš karto pradėti rinktis populiarius tarptautinių skrydžių oro uostus, dažnas persėdimų vietas, tokias kaip Kopenhaga, Frankfurtas, Stambulas, Maskva. Žinoma, gali būti pigių skrydžių ir iš kitų miestų, todėl vertėtų skirti pakankamai daug laiko, kol rasite tai, ką norite rasti. Pastebėtina, kad kuo mažiau filtrų naudosite, tuo daugiau šansų rasti bent užuomazgas į pigų skrydį, tai yra, pradžioje nurodykite kuo mažiau informacijos, kuri siaurintų Jūsų paieškas: keleivių skaičių mažinkite iki vieno, nesirinkite skrydžio trukmės, nurodykite maksimaliai ilgą persėdimo trukmę ir panašiai – tik radę pigų skrydį galite pradėti po truputį siaurinti savo paieška, ieškoti jungiamų skrydžių ir t. t.

Jei vienoje sistemoje nepavyko rasti pigaus skrydžio, išmėginkite kitą. Nors didelė dalis lėktuvų bilietų paieškos sistemų naudoja tą patį pirminį šaltinį, vienos paieškos įtraukia daugiau vienos šalies avialinijų, kitos turi kitų skrydžių bendrovių. Kuo plačiau ieškosite, tuo daugiau šansų rasti puikų pasiūlymą skrydžiui.

Radę tinkamą skrydį pradėkite ieškoti ir viešbučių siūlymų, planuokite visą savo kelionės maršrutą ir veiklą. Daugiau keliaujantys žmonės pripažįsta, kad tinkamai iš anksto suplanuota kelionė beveik visuomet atsieina pigiau nei spontaniški sprendimai jau nuvykus į vietą. Žinoma, mėgstantiems aštresnius pojūčius tokie spontaniški sprendimai tik paįvairina kelionę, suteikia daugiau nuotykių ir pakelia jos kokybę, kitiems atvirkščiai – tik subjūra atostogų nuotaika.