Turite klausimų?
Tel: +370 607 84 707
klausimai@pigesniskrydziai.lt

viesbuciai2

Atpigę skrydžiai skatina dažniau keliauti savarankiškai

Lėktuvas

Dėl konkurencijos ir rekordinių naftos kainų itin atpigia skrydžiai privertė gerokai pasukti galvas kelionių agentūras, kurios nesugeba parduoti kelionių į anksčiau gana populiarius Europos miestus bei kurortus ant Viduržemio jūros. Žmonės ima vis dažniau organizuotis keliones savarankiškai, o juokingai mažos lėktuvų bilietų kainos leidžia kai kuriais atvejais atostogauti pigiau nei vykstant su kelionių organizatoriumi.

Susiorganizuoti kelionę savarankiškai tikrai nėra sunku, tereikia paskirti šiek tiek laiko, o sutaupyti galima visai nemenką pinigų sumą. Žinoma, labai daug kas priklauso nuo to, kokią kelionę organizuojatės. Į populiarius kurortus, į kuriuos nuolat skraidina kelionių agentūros, dažniausiai sunkiai pavyksta susidėlioti kelionę savarankiškai pigiau, nes agentūros turi labai geras nuolaidas viešbučiams, tačiau vykstant į kiek kitokią kelionę, renkantis egzotiškesnes ar tiesiog mažiau populiarias vietas, ne taip turistų užgrūstus kurortus, savarankiškai pavyksta rasti geresnių pasiūlymų, jei ne galutinės kainos, tai bent jau kokybės prasme.

Organizuodami keliones savarankiškai ne tik galėsite sutaupyti pirkdami kur kas pigesnius lėktuvų bilietus ar viešbutį, bet ir turėsite nemažai laisvės. Pavyzdžiui, keletą naktų galite praleisti viename mieste, o likusią atostogų dalį kitame kurorte ar net visai kitoje šalyje. Taip pamatysite daugiau, galėsite pažinti šalį ar jos regioną. Patogu išsinuomoti automobilį ar iš anksto pasidomėti organizuojamomis kelionėmis su vietos gidais.

Jei keliaujate daugiau pažintiniais, o ne poilsiniais tikslais – automobilio nuoma tikrai labai praverčia, tačiau ne visose šalyse pakankamai lengva vairuoti, būtina iš anksto pasidomėti galiojančiomis vietos kelių eismo taisyklėmis, kurios kartais gali net labai nustebinti, ypač egzotinėse šalyse. Be viso to, palyginkite keliautojų atsiliepimus, kartais paaiškėja, kad taksi paslaugos kur kas pigesnės nei automobilio nuoma, o gal Jums visai pakaks ir viešojo transporto, jei jis išvystytas pakankamai gerai.

Poilsinės kelionės dažniausiai apsieina be didesnių pakeliavimų po miestą ar šalį, tačiau vieną kitą ekskursiją, kurias tikrai siūlo dauguma turizmo informacijos centrų ar netgi didesnių viešbučių, išmėginti verta. Parsivešite daugiau įspūdžių, atsiminimų, pažinsite kultūrą ar pamatysite vietos žmonių gyvenimą iš arti.

Keliauti patiems organizuojant dažnai yra kur kas įdomiau, įspūdžiai lieka aštresni, gilesni nei perkant jau nuo A iki Z suorganizuotą kelionę iš kelionių organizatoriaus. Žinoma, labai daug kas priklauso ir nuo Jūsų poreikių bei galimybių. Kai kuriems žmonėms visai nesinori prieš ir per atostogas sukti savo galvos, kur kas labiau patinka jau suplanuotos, be jokių netikėtumų kelionės, kurių metu galima tiesiog mėgautis turima savaite ar dviem atostogų. Jūs taip pat turėtumėte vertinti, kas Jums labiau priimtina – pigūs skrydžiai, viešbučių paieška, vietinių kelionių ieškojimas ir netikėti nuotykiai ar viskas, kas pateikta ant lėkštutės ir jokio papildomo vargo.