Turite klausimų?
Tel: +370 607 84 707
klausimai@pigesniskrydziai.lt

viesbuciai2

Galimybes atveria pigūs skrydžiai

Lėktuvas mėlyname fone

Pigūs skrydžiai – tai galimybė pamatyti pasaulį, gerai praleisti laiką per atostogas ar susitikti su žmonėmis iš kito pasaulio krašto neišleidžiant daugybės pinigų. Žinoma, papildomai reikia pasirūpinti ir nebrangia nakvyne, vertėtų iš anksto susidaryti kelionės planą, maršrutą.

Nors nebrangūs lėktuvų bilietai jau jokia naujovė, kai kurie žmonės vis dar teigia nesą skridę lėktuvu. Tai stebina tuos, kurie skraido kone kiekvieną mėnesį. Priežastys, kodėl kai kurie žmonės nėra skridę lėktuvu, būna labai įvairios. Vieni įvardija baimę, kiti teigia, kad nepaisant pigių skrydžių, tai gana brangu, nes dar atsiranda papildomų išlaidų: viešbutis, kelionė iš / į oro uostą, lankytinos vietos, pramogos ir kt. Visa tai nesunkiai išsprendžiama.

Baimę sukelia ne tik pigūs skrydžiai, bet bendrai visi skrydžiai lėktuvu. Tai natūralu, nes žmogus nėra sutvertas būtų dideliame aukštyje, todėl kai kuriems pasireiškia aukščio, skrydžio baimės. Nugalėti save nėra lengva, tačiau įmanoma. Vieniems žmonėms reikia iš anksto nusiteikti, pasiruošti skrydžiui, kitiems priešingai – kuo mažiau apie tai galvoti ir tiesiog eiti į lėktuvą, sekti nurodymus ir stengtis atsipalaiduoti. Deja, kai kurie be medikamentų neapsieina ir turi gerti vaistus, kurie sumažina jų baimes.

Kalbant apie bendrą kelionės kainą, pigūs lėktuvų bilietai iš tiesų kartais sudaro tik labai mažą visų išlaidų dalį. Tačiau gudrūs keliautojai randa būdų ir pigiai nakvynei, nemokamoms ar labai pigioms pramogoms. Pigesnė nakvynė būna jei renkamasis ne brangus viešbutis, o pigesni svečių namai ar alternatyvios nakvynės galimybės, tarp kurių kambario nuoma pas vietos gyventojus ir panašūs sprendimai.

Pigesnių pramogų taip pat vertėtų paieškoti iš anksto. Netgi nemokamų ekskursijų su vietiniais gidais galima rasti daugelyje Europos miestų. Dažniausiai tereikia palikti arbatpinigių, o Jums aprodomos lankytinos vietos, architektūriniai paminklai, kur nereikia mokėti už įėjimą. Ieškantys aktyvių naktinių pramogų taip pat gali jungtis prie specialių grupių, kurios už nedidelę kainą leidžia pasimėgauti net keliomis skirtingomis naktinio pasilinksminimo vietomis kur kas pigiau nei į jas pakliūtumėte eidami atskirai.

Tiek pigūs skrydžiai, tiek pigesnės pramogos ir nakvynė leidžia mėgautis atostogomis dažniau ar ilgiau, nebūtina išleisti visų savo santaupų ar netgi galvoti apie paskolos ėmimą. Viskas, ko reikia, iš anksto susidėlioti planus, pakoreguoti juos atsižvelgiant į savo finansinę padėtį ir kainos siūlymus. Pavyzdžiui, lėktuvų bilietai pasirinkto mėnesio 1 dieną gali būti net kelis kartus brangesni nei po 1 ar 2 dienų, atkreipkite į tai dėmesį rinkdamiesi kelionės datą. Nepamirškite, kad ir viešbučių ar kitų nakvynės įstaigų kainos gali skirtis priklausomai nuo pasirinktų dienų, kainos stipriai pakyla esant įvairioms šventėms, renginiams ar turistų antplūdžiui dėl kitų priežasčių. Planuokite, ieškokite ir keliaukite!