Turite klausimų?
Tel: +370 607 84 707
klausimai@pigesniskrydziai.lt

viesbuciai2

Pinga nafta - pinga skrydžiai

nafta

Pinganti nafta ir įvairios kitos smulkios priežastys palaipsniui mažina ir skrydžių kainas tiek ekonomine, tiek verslo klase. Tai suteikia galimybę lengviau rasti progą atostogoms, pasirinkti labiau egzotišką ar tiesiog tolesnę skrydžių kryptį bei daugybė kitų naudingų privalumų, kurie Jums gali būti aktualūs šiuo metu.

Pigūs skrydžiai, kuomet kelionė lėktuvu atsieina pigiau nei kelių valandų parkavimas oro uoste, dažniausiai siūlomi populiariomis kryptimis, tačiau dėl pingančios naftos pigesni skrydžiai tampa realybe į daugumą oro uostų visame pasaulyje. Jei skrydžiams į Europos miestus atpigimas nelabai juntamas, tai tolimoms kelionėms kainų sumažėjimas gali būti gana žymus. Pavyzdžiui, jei kelionės atpinga maždaug 5 proc., tai skrydžiai per Atlanto vandenyną gali pigti daugiau nei 100 eurų asmeniui. Tai iš ties puiki nuolaida kelionės metu.

Ieškantys ypatingai pigių kelionių taip pat gali pasidžiaugti. Jei anksčiau pigus skrydis kainavo apie 20-30 eurų, tai šiai dienai nesunkiai galima rasti ir skrydžių iki 10 eurų. Žinoma, visa kelionė nebus labai pigi, jei nepasidomėsite pigios nakvynės galimybėmis. Tai gali būti tiek nebrangūs nakvynės namai (hosteliai), tiek ypatingi viešbučių pasiūlymai, tiek ir nakvynė pas vietos gyventojus. Nebrangių kelionių idėjų labai daug, tereikia pasidomėti galimybėmis pigiai keliauti po Jūsų svajonių šalį ar miestą, pasidomėti kitų keliautojų patirtimi.

Pigūs skrydžiai labai džiugina tuos, kurie yra emigravę, ar kurių šeimoje, draugų rate gausu į svečias šalis laimės ieškoti išvykusių. Tai suartina žmones, suteikia galimybę dažniau (nors ir trumpam) grįžti, susitikti ir gerai praleisti laiką kartu. Kodėl gi ilgesnio savaitgalio metu nenuvykti į svečią šalį, neaplankyti seniai matyto giminaičio ar bičiulio, o kartu nepakeliauti? Ir visa tai nebrangiau nei išvykstant prie Baltijos jūros.

Bijantys skristi su pigesnių skrydžių aviakompanijomis ar netgi pamatę didesnes nuolaidas tiki, jog visa tai saugumo sąskaita. Tokie žmonės turėtų daugiau pasidomėti, kokie reikalavimai taikomi skrydžiams Europoje – galėsite būti ramūs, nes Jūsų skrydis atitiks labai aukštus keliamus reikalavimus. Nelaimių Europos oro erdvėse įvyksta labai mažai, dar rečiau į tokias situacijas patenka europietiškos oro linijos. Taigi, neverta sėti sau baimės, kur kas naudingiau būtų jau dabar imti ieškoti pigių skrydžiu Jus dominančia kryptimi, ką gali žinoti, gal jau artimiausiu metu teks pradėti krautis lagaminą ir leistis bent į kelių dienų kelionę lėktuvu.

Pigūs skrydžiai kartu yra ir puiki galimybė tiems, kurie dar niekada nėra skridę lėktuvu. Net ir netolima kryptis gali būti puikia proga pakilti aukščiau debesų, nugalėti savo baimes, patenkinti smalsumą, o kartu dar ir pasimėgauti trumpomis atostogomis svečioje šalyje. Tai, ką šiandien mums duoda kai kurios skrydžių kompanijos galime laikyti tikru stebuklu – skrydžiai už dienos pietų kainą!