Turite klausimų?
Tel: +370 607 84 707
klausimai@pigesniskrydziai.lt

viesbuciai2

Norite tapti pilotu? „airBaltic“ turi Jums gerų žinių

"Kaip tapti lėktuvo pilotu", tokį klausimą sau užduoda tikrai ne vienas jaunuolis. Dabar tapti keleivinio orlaivio pilotais tapo realu ir lietuviams. Nuo gruodžio 8 d. Latvijos oro linijos „airBaltic“ pradėjo kandidatų į aviakompanijos naujai įsteigtą „airBalticTraining“ Pilotų akademiją paraiškų priėmimą. Atrinkti kandidatai bus priimti į pirmąją profesionalių oro linijų pilotų studentų klasę ir apytiksliai po dvejų metų, baigę mokymo programą, taps „airBaltic“ pilotais.

BT PilotuSkola PilotsAcademy logo 1150x450px 061017 RGB v09

„„airBaltic“ sparčiai auga, todėl per artimiausius penkerius metus planuojame įdarbinti daugiau kaip 1000 aukštos kvalifikacijos specialistų. Įsteigdami naują mokymo programą mūsų būsimiems komercinių skrydžių pilotams, žengiame žingsnį į priekį. Tai ne tik viena patraukliausių, bet ir viena paklausiausių profesijų pasaulyje“, - sakė „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas.

„Per savo veiklos metus „airBalticTraining“ įgijo didelę patirtį aviacijos specialistų rengimo srityje. Išplėtėme savo galimybes, kad galėtume pasiūlyti moderniausią ir profesionaliausią mokymo programą naujiems pilotams. Pilotų akademija yra vienintelė aukštos kvalifikacijos pilotų mokymo programa, kurią baigusieji galės tapti „airBaltic“ pilotais. Didžiuojamės suteikdami unikalią galimybę tapti „airBaltic“ ateities pilotais latviams ir mūsų kaimynams iš Baltijos regiono“, - sakė Paulsas Cālītis, „airBaltic“ vyresnysis skrydžių operacijų viceprezidentas.

2017 gruodžio 19 d. 12 val., pirmąją „airBalticTraining“ Pilotų akademijos atvirų durų dieną, visi susidomėjusieji kviečiami apsilankyti „airBalticTraining“ būstinėje. Renginio metu visi dalyviai turės galimybę daugiau sužinoti apie „airBalticTraining“ Pilotų akademiją ir mokymo programą, pasikonsultuoti su akademijos atstovais bei užpildyti paraiškos formą.

Paraiškų pirmiesiems mokslo metams priėmimas baigsis 2018 m. sausio 8 dieną. Iš pradžių „airBaltic“ planuoja paruošti 20 pilotų per metus. Numatoma, kad pirmieji akademiniai metai „airBalticTraining“ Pilotų akademijoje prasidės nuo teorinių kursų 2018 m. kovą. Daugiau informacijos ir paraiškos formas rasite http://airbaltictraining.com/pilotacademy.  

„airBaltic“ iš savo namų bazės Rygoje, Latvijoje skraido daugiau nei 60-ia krypčių. Iš visų šių taškų „airBaltic“ per Rygą siūlo patogų susisiekimą su Europa, Skandinavija, NVS šalimis bei Viduriniaisiais Rytais. Papildomai šiomis kryptimis „airBaltic“ vykdo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus ir Talino.