Turite klausimų?
Tel: +370 607 84 707
klausimai@pigesniskrydziai.lt

viesbuciai2

Pigūs skrydžiai į visą pasaulį - paprasta ir greita lėktuvo bilietų rezervacija internetu

Kopenhagos Kastrup oro uostas - ramybės oazė keliaujantiems

Kopenhagos oro uostas (daniškai: Københavns Lufthavn, Kastrup) yra pagrindinis tarptautinis oro uostas aptarnaujantis Kopenhagos kraštą. Tai yra didžiausias oro uostas Šiaurės šalių regione (Norvegija, Švedija, Danija, Islandija ir Suomija) 2014-aisiais metais aptarnavęs 25,6 mln. keleivių. Įkurtas 1925 metais ir yra vienas seniausių tarptautinių oro uostų Europoje. Įsikūręs Amagerio saloje netoli Kastrup miestelio. Iš Lietuvos Kopenhagos oro uosta galima pasiekti tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų.
Oro uostas yra 8 kilometrai į pietus nuo Kopenhagos miesto centro ir 24 kilometrai į vakarus nuo Malmo miesto centro (keliaujant Oresundo tiltu). Tai yra vienas iš trijų "SAS Scandinavian Airlines" skrydžių centrų, taip pat yra pagrindinė "Thomas Cook Airlines Scandinavia" ir "Norwegian Air Shuttle" operacijų būstinė. Kopenhagos oro uostas turi 60 oro linijų ir aptarnauja daugiau nei 62 tūkst. keleivių per dieną, kas valanda yra pakraunami/iškraunami vidutiniškai 83 orlaiviai. Priešingai nei kiti Skandinavijos oro uostai, šio oro uosto didžioji dalis skrydžių yra tarptautiniai. O vidiniams skrydžiams tenka tik 6 proc skrydžių. Oro uosto savininkas yra bendrovė "Københavns Lufthavne", kuri taip pat valdo ir Roskildos oro uostą. Kopenhagos oro uoste dirba daugiau kaip 1700 žmonių (neįskaičiuojant parduotuvių, restoranų ir pan.).
Oro uostas pradžioje buvo vadinamas Kastrup oro uostu, nes jis yra mažame Kastrup miestelyje. Tačiau jo pavadinimas buvo pakeistas į 'Copenhagen Airport, Kastrup", atskirti jį nuo Roskilde oro uosto, kurio formalus pavadinimas yra "Copenhagen Airport, Roskilde".

13812 800

Plačiau

London City oro uostas - mažai girdėtas, tačiau svarbus

London City oro uostas - tarptautinis oro uostas Londone. Jis įsikūręs Royal Docks - Londono Newham rajone už 11km nuo City of London ir šiek tiek mažesniu atstumu nuo Canary Wharf. Šis rajonas yra pagrindinis Londono finansinų pramonės centras, kuris iš esmės ir yra pagrindinis šio oro uosto naudotojas. Oro uostas buvo sukurtas inžinierinės kompanijos Mowlem 1986-1987 ir 2015-aisiais buvo įsigytas konsorciumo iš Global Infrastructure Partnerts (75%) ir Oaktree Capital Management (25%). Dabar jis vėl parduodamas.londono oro uostas

London City oro uostas turi vieną 1,5 km pakilimo nusileidimo taką ir CAA viešo naudojimo aerodromo licenciją (Nr. P728), kuri leidžia jį naudoti komerciniams viešiesiems skrydžiams ir skrydžių mokymui (bet tik tokiam mokymui, kuris susijęs su tam tikro lėktuvo valdymu tokiame oro uoste). Tik kombinuotų variklių, fiksuoto sparnų pločio orlaiviai su specialia orlaivių ir įgulos sertifikacija, įrodančia, kad jie gali skristi (t.y. kilti ir leistis) 5.5° statumo kampais, nes tik tokiu kampu įmanoma sėkmingai nusileisti šiame oro uoste. Didžiausias lėktuvas, kuris galėtų atitikti šiuos reikalavimus yra Airbus A318.

Šis oro uostas 2014 perskraidino 3,6 milijono gyventojų, 8% daugiau, nei 2013-aisiais. Tai yra penktas užimčiausias oro uostas Londone po Heathrow, Gatwick, Stansted ir Luton penkioliktas šalyje pagal užimtumą.

Plačiau

Svetainėje pigesniskrydziai.lt šiuo metu nėra galimybės rezervuoti lėktuvų bilietų. Atsiprašome už nepatogumus, tikimės, kad veiklą pavyks atnaujinti artimiausiu metu. Šiuo metu kviečiame lankytojus apžvelgti mūsų straipsnių skyrių, kuriame galite rasti naudingos informacijos apie aviaciją bei siūlomas skrydžių kryptis.

Oslas nuo 14€

Stokholmas nuo 15€

Faro Algarvė nuo 97€

Paryžius nuo 18€

Milanas nuo 21€

Maljorka nuo 43€

Barsenola nuo 36€

Kopenhaga nuo 10€

Maskva nuo 59 €

Porto nuo 38€

Tenerifė nuo 99€

Kijevas nuo 47 €

Roma nuo 34€

Dublinas nuo 28€

Berlynas nuo 37 €

Frankfurtas nuo 14 €

Londonas nuo 12 €

Varšuva nuo 24 €

Pigesni lėktuvų bilietai į visą pasaulį

Svetainėje pigesniskrydziai.lt nesunkiai rasite norimą lėktuvo bilietą į bet kurią pasaulio šalį. Aviabilietai mūsų sistemos pagalba gali būti komponuojami tarp skirtingų avialinijų, todėl visada pateikiama geriausią kainą. Skrydžiai su persėdimai dažnai kainuoja pigiau, o mūsų pigių skrydžių paieškos ir payginimo sisitemos dėka, galite komponuoti skrydį iki trijų persėdimu. Mūsų bilietų rezervavimo sistema gali sudaryti skrydi ir iš skirtingų pigių skrydžių bendrovių (pigius skrydžius teikiančios įmonės, tokios kaip RyanAir ar WizzAir, pačios neteikia skrydžių su persėdimu paslaugos). Tokiu būdų bilieto kaina gali skirtis (būti mažėsnė) net kelis kartus. Kviečiame išbandyti pigesniskrydziai.lt rezervavimo sistemą ir patiems tuo įsitikinti.

Su mumis planuoti atostogas yra lengva. Bilietų užsakymo sistema pilnai sulietuvinta, o į visus iškilusius klausimus padės atsakyti klientų aptarnavimo specialistai. Mes siūlome ne tik lėktuvų bilietus itin patraukliomis kainomis, bet taip pat bendradarbiaujame su booking.com viešbučių rezervavimo portalu. Su pigesniskrydziai.lt keliaukite be rūpesčių. Kelionė į Oslą ar Londoną galima įsigyti vos nuo penkiolikos EUR.

Trumpi skrydžiai: apsimoka ar ne?

Kartais skristi lėktuvu net ir į kaimyninių valstybių miestus yra daug patogiau nei važiuoti automobiliu. Daug diskusijų kelia skrydžiai trumpais atstumais, pavyzdžiui, Vilnius – Ryga arba Palanga - Ryga. Šiuo skyrdis iš Vilniaus ar Palangos į Latvijos sostinę trunką mažiau nei valandą. Žinoma reikia atsižvlgti ir į papildomą laiką, kurį teks sugaišti dėl saugumo patikros oro uoste, bet tai vis tiek yra kur kas greičiau nei važiuoti automobiliu ar autobusu. Ar tai apsimoka, ar verta skristi, o gal greičiau, pigiau ir paprasčiau nukeliauti žemės transportu? Dauguma linkę sakyti, jog nėra prasmės skristi, tačiau yra ir priešingų nuomonių. Peržvelkime ir už, ir prieš.

Persėdimai patogiau nei startas iš tolimesnio oro uosto. Kuomet skrendate į tolimesnes šalis ar kiek mažiau įprastas kryptis – persėdimai tampa neišvengiami. Tokiu atveju kur kas paprasčiau yra skristi iš savo gyvenamojo ar artimiausio miesto ir persėsti kitame didesniame oro uoste. Tačiau jei Jūs gyvenate mieste, greta kurio nėra oro uosto, Jums verta gerai paskaičiuoti, koks variantas yra pigesnis, greitesnis, patogesnis. Pavyzdžiui, šiauliečiams ar panevėžiečiams menkas skirtumas, skristi iš Vilniaus ar Rygos, tad kam važiuoti į Vilnių ir skristi persėdimui į Rygą? Visgi, pasitaiko ir kuriozinių situacijų, pavyzdžiui – skrydis su persėdimu pigesnis, labiau apsimoka vykti į kitą oro uostą dėl ilgalaikio parkavimo galimybių ar atsiranda įvairių kitų priežasčių, kodėl persėsti patogiau / naudingiau nei skristi iš kito oro uosto tiesiogiai.

Kartais svarbus net pusvalandis

Trumpi skrydžiai – greiti, nes lėktuvų greitis tikrai nemažas ir lenkia žemės transporto pasiekiamą greitį, tačiau viską apsunkina ganėtinai ilgos procedūros oro uoste. Visgi, dažnai skraidantys puikiai žino VIP paslaugas, kurios padeda viską įveikti greičiau, o jei keliaujate be registruojamo bagažo – oro uoste užtrukti galite visai trumpai, tad kelionės nedideliu atstumu lėktuvu tampa visai prasmingos, ypač jei sutaupoma bent kažkiek laiko. Kartais net pusvalandis yra labai svarbus jei skubate ar labai daug keliaujate. Jau minėtu maršrutu iš Vilniaus į Rygą skrydžiai trunka apie 50 minučių, automobiliu apie 3,5 val., o autobusu – virš 4 valandų. Įskaičius oro uostuose sugaištamą laiką ir kelionę taksi iki miesto centro – skrydis padeda sutaupyti apie pusvalandį ar valandą (lyginant su kelionėmis automobiliu) ar gerokai virš valandos, lyginant su kelione autobusu. Didelis privalumas – lėktuve galite pailsėti, nereikia rūpintis kelione, galite nudirbti kai kuriuos darbus, jei esate įpratę dirbti kelyje. Vairuodami to tikrai negalėsite padaryti ir dar papildomai nuvargsite.

Pigūs skrydžiai – toliau

Dažnai viliamasi, jog pavyks rasti pigių skrydžių artimoms kelionėms. Deja, daug dažniau pigūs skrydžiai siūlomi populiaresnėms kryptims šiek tiek toliau. Pigiai nuvykti lėktuvu iš Vilniaus, Kauno ar Palangos į Rygą, Varšuvą, Taliną – reta galimybė, tačiau nuvykti į Skandinavijos miestus, Ispaniją ar Italiją tikrai dažnai pasitaikanti vilionė, kuriai neverta bandyti atsispirti. Kad ir kur skristumėte, pas mus rasite tinkamą lėltuvo bilietą už patrauklią kainą. Niujorkas ir Pekinas, Rio de Ženeiras ar Reikjavikas - visi skrydžiai pigiau.

Aviabilietai

Įsigyti nebrangius aviabilietus ir minimaliomis sąnaudomis pasiekti net ir egzotinius kraštus. Tai gali ne tik patyrę keliautojai. Manote, kad tokioms lėktuvo bilietų paieškoms reikia nemažai laiko? Tik ne su pigesniskrydziai.lt

Keliaukite su mumis ir mėgaukitės patraukliomis kainomis į pietų Europos kurortus, kur lėktuvu nukakti ne tik dešimteriopai greičiau, bet ir tiek pat kartų pigiau nei automobiliu, autobusu ar traukiniu. Ką jau kalbėti apie patogumą.

Yra begalė įvairiausių priežasčių, kodėl žmonės renkasi skrydžius lėktuvu. Tačiau galime drąsiai teigti, jog pagrindinė jų yra patogumas. Ir visai nesvarbu, skrydis vos kelių šimtų ar keliolikos tūkstančių kilometrų, skrendama prabangiomis ar ekonominėmis oro linijomis – tai vienas patogiausių būdų keliauti po pasaulį, greitai ir saugiai pasiekti įvairiausias šalis bet kuriame žemyne. Kadangi nuolat tobulinamas skrydžių aptarnavimas, labai tikėtina, kad net ir trumpesni skrydžiai taps dar populiaresni, vis mažiau žmonių leisis į keliones automobiliu ar autobusu.